Przeskocz do treści

Rajd integracyjny

Od kilku lat zajmujemy się przygotowaniem i prowadzeniem rajdów integracyjnych. Celem spotkania jest wspólna zabawa grupy osób, która ma polepszyć ich wzajemne relacje.

Program rajdu dostosowujemy do wieku i ilości uczestników, możemy go dowolnie edytować zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Miejsce jest zupełnie dowolne, jednak polecamy tereny leśne- szczególnie polany przystosowane do przyjmowania dużej grupy turystów. Rajdy organizujemy na terenie województw lubelskiego i mazowieckiego, oczywiście na Państwa życzenie możemy dojechać w dowolne miejsce.

Czas spędzony z nami zależy od programu i liczebności grupy. Zazwyczaj rajd trwa 3-4 godziny, oczywiście możemy spędzić mniej lub więcej czasu (nawet kilka dni).

Ilość osób, rajdy przygotowujemy dla grup od kilkunastu do kilkuset osób. Nasza największa grupa liczyła 250 osób.

Koszt on także zależy od programu i dodatkowych elementów, które możemy dla Was przygotować. Dokładną cenę podajemy wraz ze specjalnie dla Państwa przygotowanym programem. Orientacyjnie, 3 godzinny program dla dużej grupy osób to koszt około 20zł od uczestnika (czyli podobnie jak bilet do kina).

Pamiątki, aby utrawlić wspomnienia polecamy pamiątkowe specjalnie przygotowane: kubki, ołówki, długopisy, znaczki, zdjęcia.

Przykładowy program zawiera:

  • dojazd uczestników na start rajdu (własny transport, oczywiście możemy w tym pomóc)
  • przejście piesze (dojazd rowerami) z przewodnikiem do miejsca głównej części rajdu. W zależności od wieku i wolnego czasu trasa liczy od 1 do 10 km
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • gry i zabawy integracyjne, dysponujemy ich sporym wachlarzem. Nasze ulubione to bieg w workach i rzut jajkiem...
  • zabawa z mapą. Kilkunastominutowy spacer z mapą w poszukiwaniu wskazanych miejsc. Jest to tak przygotowane aby nikt nie się nie zgubił, zazawyczaj wszyscy chodzą tak aby inni ich widzieli i dopingowali
  • prezentacja grupy, klasy itp
  • podsumowanie rajdu, wręczenie pamiątkowych dyplomów
  • powrót do domu, może być poprzedzony kolejnym spacerem

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Rajdy prowadzimy dla każdej grupy, głównie są to klasy szkolne (pierszaki) oraz pracownicy firm.

W celu otrzymaniu programu prosimy o kontakt: biuro@alextravel.pl lub 661 702 673